O nas

Flamvine to strona dla ludzi, którzy nie boją się swoich pasji i realizują je nie bacząc na przeciwności. Jako współzałożyciele oddajemy hołd wszystkim, którym nie brakło odwagi na realizację swoich planów. Niech zapanuje świadomość, że cuda się zdarzają a szanse na ich spełnienie rosną wraz z Naszym zaangażowaniem.

Zachęcamy wszystkich do trwania w swoim uporze i samorealizacji.

Karolina Sz. i Dominik B.

Ja, Dominik B. jako prosty, przeciętny człowiek uwielbiam majsterkować.

Gdy mnie najdzie w czasie wolnym od pracy lub szkoły tworzę coś z niczego.

Najczęściej są to ,,bzdety" lecz czasem uda mi się stworzyć coś ciekawego. Ostatnim popisowym numerem okazała się grillo-wędzarnia zbudowana z kamieni polnych (otoczaków) w najróżniejszych rozmiarach.

Ja, Karolina Sz., pierwotna właścicielka i pomysłodawczyni tegoż forum, uwielbiam fotografię i grafikę.

Jestem skryta i trochę nieśmiała. Potrzebująca oparcia, by w pełni rozkwitnąć. Unikająca kontaktu ze światem, ale jeśli się do kogoś przywiązuje, to na długo, albo nawet na zawsze. Robię wszystko, aby nie ujawnić swej woli. Ale ona istnieje i w odpowiednim czasie potrafię ją okazać.

Czasami coś mnie zdziwi bądź wzruszy i tak hamuje swoje reakcje, że może się wydawać iż jestem nieczuła i obojętna. Jestem osobą wierną i przywiązuję dużą wagę do przyjaźni. Jestem też osobą bardzo wrażliwą na porażki, szczególnie uczuciowe.