Flamvine 

Flamvine było kiedyś podpisem Karoliny Sz. pod wpisami na pewnym blogu. Skąd pomysł na tak oryginalny nick? I co to w ogóle jest flamvine?


Flamvine – połączenie słów „flam” oraz „divine”. Są to słowa z języka angielskiego, gdzie „flam” oznacza płomień, a „divine” boski(a).  

Historia nicku jest dość prosta. Karolina chciała czegoś oryginalnego. Nie miała jednak pomysłów. Wtedy pomógł jej przyjaciel! Dał kilka propozycji i ona również. Między innymi napisała słowo „divine” i „flame”. „Divine” bardzo jej się podobało (i jej przyjacielowi również), ale nie było w jej stylu. Ona raczej ma bardzo zaniżoną samoocenę, by móc nazwać się boską. Nie chciała też, aby ludzie uważali ją za zapatrzoną w siebie panienkę jak w święty obrazek. Na szczęście jej przyjaciel połączył oba słowa i wyszło flamvine, które ma oznaczać coś w rodzaju „boski płomień”.

Tak też po tym jak parę lat temu porzuciła swój blog, postanowiła zrobić coś nowego.. Coś co miałoby większą liczbę odbiorców i coś co jest może w jakiś sposób "modniejsze" niż blogi. Miało to być forum. Jak wiadomo - chciała oryginalnej nazwy i wtedy wpadła na pomysł "czemu by nie użyć swojego dawnego podpisu?". I oto w ten sposób narodziło się Flamvine - Polskie Forum Ogólnotematyczne.  

Mamy nadzieję, że będziecie nas wspierać i pomagać nam w rozwoju tegoż oto forum.